«پدرسالار» هشتاد و شش ساله شد


سالروز ۸۶ سالگی «پدرسالار»؛ جشن تولد محمدعلی کشاورز

مراسم جشن تولد هشتاد و شش سالگی محمدعلی کشاورز پنجشنبه شب با حضور تعدادی از هنرمندان قدیمی و دوستان و آشنایان این بازیگر توانا برگزار شد.

********************************

مراسم جشن تولد هشتاد و شش سالگی محمدعلی کشاورز پنجشنبه شب با حضور تعدادی از هنرمندان قدیمی و دوستان و آشنایان این بازیگر توانا برگزار شد.

تعدادی از هنرمندان از جمله : فضل‌الله توکل، نصرت الله وحدت، داریوش اسدزاده، بهروز رضوی، فرامرز امینی، اسدالله یکتا و... در مراسم جشن تولد محمدعلی کشاورز حضور داشتند.

کشاورز با انتشار این عکس در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: امشب تولد ۸۶ سالگی، ممنون از محبت همه دوستان نازنینم که تشریف آوردن. ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۵

محمدعلی کشاورز متولد ۲۶ فروردین ۱۳۰۹ در اصفهان، فارغ‌التحصیل هنرستان هنرپیشگی تهران و دانشکده هنرهای دراماتیک از سال ۱۳۳۹ با حضور در نمایش ویولن‌ساز فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و در بیش از نیم قرن حضورش در سینما، تئاتر و تلویزیون در آثاری چون «شب قوزی»، «خشت و آیینه»، «آقای هالو»، «صادق کرده»، «رگبار»، «کاروان‌ها»، «کمال‌الملک»، «مردی که موش شد»، «کفش‌های میرزا نوروز»، «مادر»، «ناصرالدین‌شاه آکتور سینما»، «دلشدگان»، «یک مرد یک خرس»، «زیر درختان زیتون»، «روز واقعه»، «غزال»، «فرزند صبح» و مجموعه‌های تلویزیونی «هزاردستان»، «سربداران»، «سلطان و شبان»و «پدرسالار» به ایفای نقش پرداخت.

این بازیگر یک بار برای فیلم «مادر» در جشنواره فیلم فجر کاندید دریافت سیمرغ بلورین شده است.

*************************

نظرات

پست‌های پرطرفدار