پوسترهای فیلم سینمایی «نقش نگار» رونمایی شد
************

پوسترهای فیلم سینمایی «نقش نگار» رونمایی شد

پوسترهای فیلم سینمایی «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی رونمایی شد.فیلم سینمایی «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی به زودی در سینماهای کشور اکران می شود و به همین مناسبت جدیدترین پوسترهای آن رونمایی و در اختیار خبرگزاری های مختلف قرار گرفت.

پیش از این قرار بود «نقش نگار» در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور داشته باشد، اما به دلیل حواشی به وجود آمد این فیلم در این دوره از جشنواره فیلم فجر حضور پیدا نکرد.
یکی از این حاشیه‌ها ماجرای دستگیری بابک زنجانی به عنوان سرمایه‌گذار بود که بعد از این ماجرا و در سال گذشته، براساس حکم دادستانی مالکیت فیلم از بابک زنجانی گرفته و به محمود دینی مدیر موسسه یاسین فیلم و علی عطشانی واگذار شد.همچنین حضور ناصر ملک‌ مطیعی که پس از سال‌ها دوباره جلوی دوربین رفته بود باعث شد که برخی بگویند دلیل حذف فیلم از فجر و اکران نشدن آن حضور این بازیگر پیشکسوت است که البته عطشانی این موضوع را تایید نکرد.در حال حاضر حق پخش فیلم به شرکت شکوفا فیلم داده شده است.با توجه به اینکه به زودی اکران «نقش نگار» آغاز می شود، برخی از پوسترهای این فیلم رونمایی شده که طراحی این پوسترها توسط امیر شفیعی انجام شده است.در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فرزاد بدون هماهنگی پدرش قصد ازدواج با نگار را دارد. رضايت موقت پدر همه چيز را برای مراسم خواستگاری محيا می كند اما گذشته نگار همه شرايط را دچار تغيير می كند و...

بهرام رادان، الهه حصاری، آتیلا پسیانی، سعید چنگیزیان، گوهر خیراندیش و ناصر ملک مطیعی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. 


***********

نقش نگار (۱۳۹۲) - کارگردان : علی عطشانی - نویسنده : مهران کاشانی
***********************************

نقش نگار (۱۳۹۲) - کارگردان : علی عطشانی - نویسنده : مهران کاشانی

نظرات

پست‌های پرطرفدار