عذرخواهی شبکه چهار از مطرح کردن نام پرویز صیاد در برنامه «مجله تئاتر»

خبرآنلاین - پرویز صیاد

روزنامه کیهان نوشت:
برنامه «مجله تئاتر» شبکه چهار سیما به طرح نام یک بازیگر فاسد و ضدانقلاب فراری پرداخت!

در برنامه «مجله تئاتر» گزارشی از جشن انجمن منتقدان تئاتر پخش شد. اما مسئله تاسف‌ برانگیز این است که در بخشی از این گزارش نام «پرویز- ص» مجال طرح یافت.

این در حالی است که صیاد از بازیگران فاسد فیلمفارسی‌های مبتذل دوران طاغوت است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خارج از کشور گریخت. وی که به «صمد» مشهور شده بود همچنین از بازیگران فیلم ضد ایرانی و صهیونیستی «سنگسار ثریا میم» است.

به دنبال این اتفاق، رحمان سیفی آزاد مدیر گروه هنر و نمایش شبکه چهارم سیما در تماس با «کیهان» ضمن ابراز تاسف از طرح نام فرد معلوم‌الحال در برنامه مجله تئاتر تاکید کرد: «شخصا از اتفاق به وجود آمده متاسفم و به دلیل طرح نام فردی بی بهره از هنر و کاملا منفور در قالب یک برنامه جدی هنری، از مخاطب‌های فهیم رسانه ملی عذرخواهی می‌کنم. باید بگویم طرح نام شخص یاد شده، ناشی از خطا و فشارکار رسانه‌ای بوده و مطمئنا دست اندرکاران ساخت برنامه مذکور نیز در پی طرح یک عنصر معلوم الحال و نازل از حیث اخلاق و هنر نبوده‌اند.»

وی افزود: «ضمن سپاس از رسانه‌هایی که خطاهای ما را متذکر می شوند، تلاش می‌کنیم بیش از گذشته با دقت و تمرکز بیشتری به طرح هنر متعهد و هنرمندان اصیل بپردازیم!»

 خبرگزاری جمهوری اسلامی - روزنامه کیهان

کد خبر : ۵۸۱۷


***********

نظرات

پست‌های پرطرفدار