"متروپل" مسخره شد، کیمیایی به نشست خبري نيامد!

برج میلاد مسلخ "متروپل" شدنشست پرسش و پاسخ فیلم متروپل ساخته مسعود کیمیایی به دلیل شرکت نکردن کارگردان این اثر، برگزار نشد. 
این فیلم صبح امروز (سه شنبه) در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد برای اهالی رسانه در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد. 
این فیلم در حالی اکران شد که تعداد نسبتا زیادی از اهالی رسانه برای تماشای آن پیش از باز شدن درهای سالن، در برج میلاد حضور داشتند. 
کیفیت پایین فیلم باعث شد در طول نمایش آن، برخی خبرنگاران و منتقدان با خنده و کف و سوت به آن واکنش نشان دهند. 
تمام فیلم های اکران شده در جشنواره حتی در صورت ضعیف بودن، با تشویق حداقل بخشی از تماشاگران روبرو می شدند اما پس از پایان فیلم متروپل نه تنها کسی برای آن دست نزد بلکه عده زیادی از نمایندگان رسانه ها با گفتن کلمه ˈوایˈ بهت خود را از کیفیت پایین آن نشان دادند. 
بیشتر خبرنگاران و منتقدان در گفت و گوهای خود پس از پایان فیلم معتقد بودند متروپل به هیچ وجه نشانه ای از سینمای کیمیایی نداشت و از کارگردانی که فیلم های بزرگی در کارنامه خود دارند انتظار ساختن چنین اثر ضعیفی نداشتند. 
نشست پرسش و پاسخ فیلم به دلیل حاضر نشدن کارگردان فیلم متروپل برگزار نشد. این در حالی است که برخی از بازیگران و عوامل فیلم در سینمای رسانه ها حضور داشتند. 
فیلم متروپل به کارگردانی و تهیه کننده گی مسعود کیمیایی و با بازیگری مهناز افشار، پولاد کیمیایی، محمدرضا فروتن، ساعد سهیلی، یوسف مرادیان، شقایق فراهانی، سحر دولتشاهی و اکبر معززی در بخش سودای سیمرغ سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم به نمایش درامد. 
در خلاصه داستان امده است: زن جوان بیوه ای برای فرار از دست عواملی که برای آزار او اجیر شده اند به سینمای متروکه ای که دو جوان آن را اداره می کنند پناه می برد. 
جشنواره فیلم فجر با حضور 29 اثر در بخش سودای سیمرغ تا پایان دهه فجر در سراسر کشور ادامه دارد.نظرات

پست‌های پرطرفدار