ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی

IMG21373765 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
بابک زنجانی کیست؟ بابک زنجانی میلیاردر ایرانی است که مبلغ ۲ میلیارد و ۸۰۰‌ میلیون ‌دلار به وزارت نفت بدهکار است و به دلیل نقشش در دور زدن تحریم‌ها در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا و ایالات متحده قرار گرفته است.
ناصر ملک مطیعی پس از ۳۱ سال دوری از سینما با حضور در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی به سینما برمی‌گردد.
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم بزرگداشت ناصر ملک مطیعی به همت عوامل فیلم “نقش نگار” به کارگردانی علی عطشانی شب گذشته سوم آبان ماه در رستوران سورینت از مجموعه‌های تحت مالکیت بابک زنجانی فعال اقتصادی که روی این فیلم هم سرمایه‌گذاری کرده است، با حضور عوامل پشت‌صحنه و اهالی رسانه برگزار شد.
در ابتدای این مراسم علی ضیاء که اجرای آن را برعهده داشت صحبت‌هایی درباره ناصر ملک مطیعی کرد و پس از آن در نماهنگی لحظاتی از حضور این بازیگر قدیمی در فیلم “نقش نگار” و پشت صحنه آن به نمایش درآمد.
7899 10151627833048954 2102282710 n ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی

در ادامه علی عطشانی کارگردان فیلم گفت: برای من افتخار بزرگی بود که با این بزرگمرد سینمای ایران در این پروژه همکاری کردم و خوشحالم که در کنار وی و دیگر عوامل فیلم بودم.
بابک زنجایی سرمایه گذار این فیلم نیز گفت: خوشحالم که با یک کارگردان فعال و جوان سینما همکاری کردم و توانسته ایم از حضور ناصر ملک مطیعی در این پروژه و دیگر عوامل حرفه ای سینما بهره ببریم.
وی ادامه داد: امیر جعفری همکلاسی من است و در هلدینگ توسعه سورینت به عنوان مشاور هنری با ما همکاری می‌کند.
ناصر ملک مطیعی نیز در این مراسم گفت: بیان من امشب قاصر است و نمی دانم در میان شما چه چیزی بگویم. من همان بچه بداخلاقی بودم که به خانه خود برگشتم. خوشحالم شما اینجایید اما دلم می خواست همه دوستانم هم اینجا بودند اما برخی از آنها از میان ما رفته اند.
این بازیگر سینمای ایران افزود: این برای من یک اتفاق غیرمنتظره بود. در این سالها که از سینما دور بودم گویا از دلدارم دور بودم و حالا به او رسیدم اما نمی دانم این معشوق من را با ۸۳ سال سن قبول می کند یا خیر!
وی گفت: من نماینده نسلی هستم که عده ای از آنها دیگر نیستند و ادای احترام می کنم به همه همکارانم که دیگر بین ما حضور ندارند. در تمامی سال‌هایی که از سینما دور بودم محبت مردم نصیب من شد و جا دارد از همه آنها تشکر کنم.
این بازیگر قدیمی سینمای ایران خاطرنشان کرد: وقتی دوربین فیلمبرداری را می‌بینیم روحیه تازه پیدا می کنم. من به آنچه در سینما انجام داده ام پز نمی دهم اما به آن افتخار می کنم. زمان ما، من و تمام دوستانم با نداشتن حامی و نبود تکنولوزی وارد این عرصه شدیم اما همه ما عاشق بودیم که این راه را ادامه دادیم. با اینکه از سینما دور بودم اما محبت مردم همیشه کنار من بود و من مدیون لطف آنها هستم.
وی تاکید کرد: امیدوارم اگر قصوری از من بوده آن را ببخشند، من گوش شنوایی دارم. حتی خانواده من نمی دانند که من در این فیلم بازی می کنم.
در پایان این مراسم با حضور عوامل فیلم و به مناسبت پایان فیلمبرداری و بزرگداشت ناصر ملک مطیعی کیکی نیز بریده شد.
در این مراسم محمد رویانیان، حسین هدایتی، تورج اصلانی، فرهاد اصلانی، محمود دینی، کیوان کثیریان، هوشنگ گلمکانی، شاهین یارمحمدی، ایرج شهرزادی، عبدالله اسکندری، رضا ناجی، مسعود میمی و بهرنگ دزفولی زاده و الهه حصاری و …. حضور داشتند.
IMG21373620 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
بابک زنجانی کیست؟ بابک زنجانی میلیاردر ایرانی است که مبلغ ۲ میلیارد و ۸۰۰‌ میلیون ‌دلار به وزارت نفت بدهکار است و به دلیل نقشش در دور زدن تحریم‌ها در لیست تحریم‌های اتحادیه اروپا و ایالات متحده قرار گرفته است.
به گزارش سپیده دم، پنجشنبه, ۱۱ مهر , ۱۳۹۲ ساختمان سازی و خاک برداری غیر اصولی و ترکیدگی لوله آب در محل یک زمین گودبرداری شده ( پروژه ساختمان سازی شرکت ستسا و با همکاری شرکت اسپانیاییChapman Taylor متعلق به بابک زنجانی)  سبب نشست کامل بخش‌هایی از خیابان “گلستان” در تقاطع با خیابان “ایران زمین” در شهرک غرب شد.  شایان ذکر است بابک زنجانی مبلغ  ۲ میلیارد و ۸۰۰‌ میلیون ‌دلار به وزارت نفت بدهکار است.
IMG21373539 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373561 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373784 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373582 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373640 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373799 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373664 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373765 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373685 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373743 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373704 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373724 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373820 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373848 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373902 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی
IMG21373620 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی


IMG21373601 ناصر ملک مطیعی در فیلمی به سرمایه گذاری بابک زنجانی

نظرات

پست‌های پرطرفدار