نمایش تازه پرویز صیاد و هادی خرسندی در کلننمایش "برخورد سوم" با بازی پرویز صیاد و هادی خرسندی در شهر کلن آلمان اجرا شد. این نمایش در ادامه‌ی نمایش‌های قبلی این دو هنرمند است که با نام‌های "هادی و صمدش" و "هادی و صمد ده سال بعد" به روی صحنه رفت.
"برخورد سوم" نام نمایش جدید پرویز صیاد است که با همکاری هادی خرسندی از اواخر آوریل از جنوب فرانسه آغاز شده و در شهرهای مختلف اروپایی به روی صحنه می رود. این نمایش پنج‌شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲ در سالن " کمدیا تئاتر" شهر کلن به روی صحنه رفت و با استقبال ایرانیان مواجه شد.
صمد در این دوره از برخورد روشنفکران و اپوزسیون ناامید است و با نگاهی انتقادی به برخی از ایرانیان مقیم خارج از کشور که به ایران سفر می‌کنند می‌پردازد. هادی خرسندی در این نمایش نقش روشنفکری مسئول و متعهد را در برابر صمد صادق و ساده‌ی روستایی بازی می‌کند.

صمد ناامید از اپوزیسیون • نمایش تازه پرویز صیاد و هادی خرسندی در کلن

نمایش "برخورد سوم" با بازی پرویز صیاد و هادی خرسندی در شهر کلن آلمان اجرا شد که با استقبال ایرانیان همراه بود. صمد در این نمایش از برخورد روشنفکران و اپوزسیون ناامید است. گزارش تصویری از این نمایش را ببینید.

"برخورد سوم" نام نمایش جدید پرویز صیاد است که با همکاری هادی خرسندی از اواخر آوریل از جنوب فرانسه آغاز شده و در شهرهای مختلف اروپایی به روی صحنه می رود.
"برخورد سوم" در ادامه‌ی نمایش‌های قبلی پرویز صیاد با هادی خرسندی است که با نام‌های "هادی و صمدش" و "هادی و صمد ده سال بعد" در سراسر جهان به روی صحنه رفت.
نمایش "برخورد سوم" پنج‌شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲ در سالن " کمدیا تئاتر" شهر کلن به روی صحنه رفت و با استقبال ایرانیان مواجه شد.
نمایش "برخورد سوم" نگاهی به برخورد این دوره‌ی مردم به جامعه، مسائل و اتفاقات روز ایران و جهان دارد.
صمد در این دوره از برخورد روشنفکران و اپوزسیون ناامید است و با نگاهی انتقادی به برخی از ایرانیان مقیم خارج از کشور که به ایران سفر می‌کنند می‌پردازد.
هادی خرسندی در این نمایش نقش روشنفکری مسئول و متعهد را در برابر صمد صادق و ساده‌ی روستایی بازی می‌کند.
هادی خرسندی در این نمایش با نگاهی انتقادی به کسانی که خود را اپوزسیون می‌دانند، اما به ایران سفر می‌کنند و در مهمانی‌ها و شب‌نشینی‌ها خوش می‌گذرانند و شاید هم "همسری صیغه‌ای" را با خود به همراه می‌آورند برخورد می‌کند.
صمد در بخشی از دیالگوگ خود با هادی از فریب دادن اهالی روستایش در جنگ‌ دولت سوریه علیه مخالفان که مورد سواستفاده قرار می‌گیرند، می‌گوید.
او از کسانی که در ایران سرمایه‌گذاری می‌کنند یا با دور زدن تحریم‌ها به اشکال گوناگون تجارت می‌کنند، صحبت می‌کند.
پرویز صیاد، بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما و آفریننده‌ی نقش صمد است.
صمد در این نمایش از بهار عربی یاد می‌کند و با طنز از این‌که ایرانیان در این بهار شریک نیستند، صحبت می‌کند.
او از کسانی که در ایران سرمایه‌گذاری می‌کنند یا با دور زدن تحریم‌ها به اشکال گوناگون تجارت می‌کنند، صحبت می‌کند.
نمایش "برخورد سوم" طنز تلخی را در خود دارد که به جهان امروز ما می‌نگرد و به برخورد مردم جامعه و روشنفکران‌اش می پردازد.
صمد در این نمایش از فرصت‌طلبی‌هایی سخن می‌گوید که درد جامعه و به‌ویژه جامعه روشنفکری است.
پروریز صیاد می‌گوید این دور از نمایش‌های او و هادی خرسندی پس از اروپا در آمریکا، کانادا، استرالیا هم اجرا خواهد شد.


نظرات

پست‌های پرطرفدار