قفس طلایی (۱۳۸۹) - کارگردان = محمد زرین‌دست - نویسنده = شبیر شیرازی


دانلود فیلم ایرانی و زیبای قفس طلایی 
موضوع: اجتماعی
سال تولید: ۱۳۸۹
مدت زمان: ۹۳ دقیقه
کارگردان: محمد زرین دست
بازیگران ایرانی: امین حیایی، سروش گودرزی، نیلوفر خوش خلق، آهو خردمند و هوشنگ توکلی
بازیگران خارجی: اورتسز ماتاسینا، جو استوز، شلبی لی، فرانسیس یوان، کتیلین مک لین
خلاصه داستان فیلم قفس طلایی : منصور ایزدی که به دلیل بی‌مهری پدر سال‌ها از برادر کوچک‌تر خود امیر که در آمریکا اقامت دارد بی‌خبر است با ارسال دعوت نامه‌ای از سوی امیر راهی آمریکا می‌شود تا هم دیدار‌ها تازه گردیده و هم بتواند با برگرداندن امیر به ایران ریشه اختلافات خانوادگی را از بین ببرد. اما در‌‌ همان بدو ورود به آمریکا با بزرگ‌ترین تراژدی زندگی‌اش که مرگ برادر است مواجه می‌شود. منصور در راه فهم علت مرگ برادر با یک تصادف ساختگی مواجه شده و با باند مواد مخدر مخوفی رو برو می‌شود و…http://uploadboy.com/t6dl0iygafax.html

برای دانلود می‌ توانید از این لینک نیز استفاده کنید


برای دانلود می‌ توانید از این لینک نیز استفاده کنیدبرای دانلود می‌ توانید از این لینک نیز استفاده کنید


http://uploadboy.com/emn3aswch7ss.html


برای دانلود می‌ توانید از این لینک نیز استفاده کنیدحواشی فیلم سینمایی قفس طلایی :

- محمد زرین‌دست برادر علیرضا زرین‌دست فیلم‌بردار با سابقه سینمای ایران است که «قفس طلایی» دهمین تجربه کارگردانی وی محسوب می‌شود. زرین‌دست از میانه‌های دهه ۵۰ به آمریکا مهاجرت کرده بود و در آنجا با نام تونی زرین‌دست مشغول فیلمسازی شده بود که با بازگشت به ایران فیلم سینمایی سرگیجه را در سال ۸۵ کارگردانی کرد. «قفس طلایی» دومین ساخته این فیلمساز بعد از حضور مجدد وی در ایران محسوب می‌شود.
- علی مزینانی تهیه کننده فیلم سابقه ساخت چند فیلم پرفروش را در کارنامه دارد. عقاب ها، خواستگاری و دنیا از جمله این فیلم ها هستند.
- محصول مشترک ایران و آمریکاست و لوکیشن های فراوانی در آمریکا دارد. چند بازیگر آمریکایی هم در آن ایفای نقش کرده اند از مهم ترین آنها می توان به اورتسز ماتاسینا بازیگر ماسک اشاره کرد.


-------------------

نظرات

پست‌های پرطرفدار